Lojëra – Lajmi.net

Aktuale

Ky test zbulon nëse keni atë që duhet për të qenë polic

Çdo gjë që na bën më aktiv është tepër e rëndësishme në botën tonë pasive dhe të kontrolluar kompjuterët. ...

11 January, 2019 Lexo më shumë

Sa Q janë të fshehura në këtë imazh?

Kohët e fundit, iluzione optike dhe mashtruesit e trurit kanë shpërthyer në popullaritet dhe u shndërruan në tendenca reale të internetit. ...

10 January, 2019 Lexo më shumë

Vetëm disa njerëz mund të kalojnë këtë test: Cila do të mbushet e para?

Çdo herë pas here, më pëlqen të sfidoj veten në mënyra të ndryshme. ...

10 January, 2019 Lexo më shumë

Vetëm pak njerëz e kalojnë këtë provë: Sa shkronja M mund të shihni në këtë foto?

Gjatë disa viteve të fundit, ajo është bërë një prirje online për të sfiduar veten dhe miqtë tanë me puzzles të ndryshme. ...

9 January, 2019 Lexo më shumë

Vetëm 1 në 5 persona mund të gjejnë gabim në këtë foto: A mund ta gjeni edhe ju?

Diçka që nuk mund të mjaftojnë kurrë janë mashtruest e trurit....

9 January, 2019 Lexo më shumë

Sfida: A mund ta gjeni autobusin në foto?

Këto ditë, teknologjia kontrollon jetën tonë të përditshme në një shkallë të tillë që ne mezi marrim gjëra për të ushtruar trurin tonë....

8 January, 2019 Lexo më shumë

Sa shkronja B janë të fshehura në këtë imazh?

Shumica prej nesh kanë punë ku qëndrojmë të ulur para një tavoline gjatë gjithë ditës. ...

8 January, 2019 Lexo më shumë

Pothuajse të gjithë e kanë gabim: A mund ta zgjidhni këtë ekuacion të ndërlikuar?

Zgjidhja e lojrave tjera të logjikshme është një stërvitje e shkëlqyer e trurit. ...

8 January, 2019 Lexo më shumë

Vetëm 1 në 7 mund të gjejë të gjitha numrat 5 në foto – por ju sa mund ti gjeni?

Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të ushtrojnë trurin e tyre online - lojërat e ndërlikuara, iluzione optike të cilat po kthehen në lojëra trendi....

6 January, 2019 Lexo më shumë

Cili numër duhet të jetë në vend të makinës, e thjesht, por shumë pak e gjejnë zgjidhjen

Sfidimi i vetes në puzzle të ndërlikuar është diçka që bëhet më argëtuese me kalimin e viteve....

5 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO