Kuriozitete – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Gratë rrihen në bikini në mes të rrugëve të Miami-t

Në Pushimin e Pranverës në Miami po "fluturojnë" grushtat....

19 March, 2019 Lexo më shumë

“Ma hoqe trurin”, i ftuari nuk përmbahet, puth në buzë gazetaren

Një incident i papritur kishte ndodhur gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt të edicionit informativ në kanalin italian “Tgr”. ...

19 March, 2019 Lexo më shumë

Si t’i hiqni shenjat të djegies në hekur përmes paracetamolëve

Nëse jeni person që përdorni rregullisht hekurin për hekurosjen e rrobave të ndryshme, mund të keni vënë re diçka....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Videoja që tregon makinën e blinduar, e cila ndalon plumbat e AK-47

Texas Armoring Corporation prodhon një gamë të automjeteve të blinduara të pasagjerëve. ...

19 March, 2019 Lexo më shumë

E pabesueshme: Lloji i ri i kërpudhave në formë njeriu

Një lloj i ri i kërpudhave që duket të jetë në formë njeriu është zbuluar në një trotuar të rrugës në Norfolk në ShBA....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Gjuetari e qëllon luanin në gjumë, e lë të ngordhë në dhimbje

Një video e dhimbshme është shpërndarë në rrjetet sociale, e cila shfaq mizërinë e një gjuetari, që me armën e tij qëllon luanin, ndërsa ai është në gjumë....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Shihni se si ia pastron dhomën miu këtij pensioneri

Kafshët që pastrojnë shtëpitë zakonisht kufizohen vetëm në filma dhe përralla....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Trendi bizar: Njerëzit po heqin pjesën e brendshme të veshit

Artisti i modifikimit të trupit Chai Maibert ndau një foto të "heqjes së kallëpëve" në mediat sociale, që prej atëherë është ndarë nga mijëra njerëz dhe ka parë shumë shaka për pamjen e veshëve të njeriut....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Ketri i guximshëm dylufton me shqiponjën, ja kush triumfon

I forti jo çdoherë triumfon ndaj të dobëtit....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Gjyshja 70-vjeçare që pastroi 52 plazhe për një vit

Toka është shtëpia jonë e vetme, por nganjëherë duket sikur e harrojmë këtë fakt....

17 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO