Kuize – Page 28 – Lajmi.net

28 July, 2015

Cilit shtet i përkisni?

Nëse nuk do të ishit shqiptar, në cilin shtet do të jetonit? Plotësoni këtë kuiz

16 July, 2015

A mund të jem fitues në lojën e Lajmi.net dhe MobiShop Mani?

Sot më herët kemi lajmëruar lojën shpërblyese ku ju mund të fitoni një Samsung Galaxy

16 July, 2015

Zbuloni profesionin tuaj

Me këtë kuiz ne mund të zbulojmë se çfarë profesioni keni tani apo do të

14 July, 2015

Cila është këngëtarja më “hot” shqiptare?

Votoni me + për këngëtaren që mendoni se është hot dhe me - për atë

14 July, 2015

Sa të shëndetshëm jeni?

Le të shohim e sa të shëndetshëm jeni. Provojeni këtë kuiz dhe testojeni. Klikoni Let's

14 July, 2015

Kush do ta fitojë La Ligan?

Votoni me + për skuadrën/skuadrat që mendoni se do ta fitojë dhe me - për

14 July, 2015

A mund ta vëreni atë që fshihet pas kësaj fotoje?

Koncentrohuni në pikën që gjendet në hundën e kësaj gruaje për 15 sekonda dhe pastaj

13 July, 2015

Çfarë tipi të mashkullit do të martoni?

Le të shohim se çfarë mashkulli do të martoni. Plotësojeni këtë kuiz. Klikoni Let's Play.

13 July, 2015

Cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni?

Zbuloni se cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni. Plotësoni këtë kuiz. Klikoni Let's Play.

13 July, 2015

Cili personazh i Fast & Furious jeni?

Cili personazh nga Fast & Furious jeni? Plotësoni këtë kuiz dhe kuptojeni. Klikoni Let's Play.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO