Argëtim – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Harresa është shenjë e inteligjencës së jashtëzakonshme

Harroni shpesh data të rëndësishme, siç janë ato të ditëlindjeve të miqve, apo edhe ndonjë fjalë të rëndësishme përgjatë artikulimit? Kjo mund të jetë një shenjë pozitive për ju....

18 March, 2019 Lexo më shumë

E fundit: Ndryshojnë datat e shenjave të horoskopit

Horoskopi nganjëherë arrin të na e diktojë pjesën e ditës....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Shkolla në Irlandë të Veriut formon simbolin matematikor me njerëz

Shkolla ‘Lismore Comp’ nga Irlanda e Veriut ka hyrë në librin e rekordeve ‘Guiness World Record’....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

Kështu thonë shenjat e zodiaktut....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Donte të martohej me një 70-vjeçare, gjykata në Zvicër e bën shqiptarin ‘’të flasë me vete’’

Një kosovar, në mënyrë që të jetonte në Zvicër kishte vendosur që të martohej me një grua që ishte 70 vjeçe....

15 March, 2019 Lexo më shumë

11 shtëpi-shpellat e mrekullueshme në të cilat mund të kaloni natën

Nëse dëshironi një ndryshim në strehimin e zakonshëm përgjatë pushimeve, pse të mos i ktheheni natyrës, përkatësisht shtëpive-shpella....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Doktoresha luan Ludo teksa e kontrollon pacientin

Njëra nga lojërat online nga më të famshme të momentit Ludo “ka infektuar” mjekët të cilët nuk ngurrojnë të luajnë edhe në orar të punës. ...

13 March, 2019 Lexo më shumë

Prezantuesja e motit rebelohet në veshje, po “çmend” të gjithë

Një prezantuese e motit është kthyer në një nxënëse rebele, gjersa është veshur njëjtë si këto të fundit....

12 March, 2019 Lexo më shumë

Forma e kërthizës tregon diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj

Teoria studion formën e kërthizës dhe shpjegimi mund të të duket i çuditshëm, por nuk ka dyshim që do habitesh nga ajo që do tregojë kërthiza për personalitetin tënd më të fshehur....

10 March, 2019 Lexo më shumë

Profesionet më të leverdishme për gratë në vitin 2020

Përzgjedhja e profesionit adekuat gjithmonë është e vështirë, në veçanti për gratë...

6 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO