Argëtim – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Harresa është shenjë e inteligjencës së jashtëzakonshme

Harroni shpesh data të rëndësishme, siç janë ato të ditëlindjeve të miqve, apo edhe ndonjë fjalë të rëndësishme përgjatë artikulimit? Kjo mund të jetë një shenjë pozitive për ju....

18 March, 2019 Lexo më shumë

E fundit: Ndryshojnë datat e shenjave të horoskopit

Horoskopi nganjëherë arrin të na e diktojë pjesën e ditës....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Shkolla në Irlandë të Veriut formon simbolin matematikor me njerëz

Shkolla ‘Lismore Comp’ nga Irlanda e Veriut ka hyrë në librin e rekordeve ‘Guiness World Record’....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

Kështu thonë shenjat e zodiaktut....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Donte të martohej me një 70-vjeçare, gjykata në Zvicër e bën shqiptarin ‘’të flasë me vete’’

Një kosovar, në mënyrë që të jetonte në Zvicër kishte vendosur që të martohej me një grua që ishte 70 vjeçe....

15 March, 2019 Lexo më shumë

11 shtëpi-shpellat e mrekullueshme në të cilat mund të kaloni natën

Nëse dëshironi një ndryshim në strehimin e zakonshëm përgjatë pushimeve, pse të mos i ktheheni natyrës, përkatësisht shtëpive-shpella....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Doktoresha luan Ludo teksa e kontrollon pacientin

Njëra nga lojërat online nga më të famshme të momentit Ludo “ka infektuar” mjekët të cilët nuk ngurrojnë të luajnë edhe në orar të punës. ...

13 March, 2019 Lexo më shumë

Vendet të cilat vetëm njerëzit e guximshëm do t’i vizitonin

Është koha për ta zbuluar se jo të gjithë ne jemi turist të guximshëm....

27 February, 2019 Lexo më shumë

Ja sa herë mund t’i vishni rrobat përpara se t’i lani

Secili prej nesh ka mbajtur rroba të veshura në duar dhe pyetur veten nëse duhet ta veshim atë një herë më shumë....

27 February, 2019 Lexo më shumë

Përzgjedhen plazhet më të mira në botë për këtë vit

Një plazh gjithëpërfshirës në një ishull të vogël jashtë brigjeve të Brazilit është cilësuar si më i miri në botë nga TripAdvisor....

27 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO