Fun – Lajmi.net

Aktuale

Nëse kafshët do të na trajtonin ashtu si ne i trajtojmë ato (Foto)

Vizatime shumë të fuqishme që i bëjnë njerëzit të mendojnë se si jetojmë dhe si i trajtojmë kafshët....

17 May, 2015 Lexo më shumë

Zbulohet insekti 100 milion-vjeçar që ka jetuar me dinozaurët

Një kacabu i zhdukur që ka jetuar në të njëjtën kohë me dinozaurët është gjetur i bllokuar në qelibar....

17 May, 2015 Lexo më shumë

Vetura raketë (Video)

Shpikësi i çmendur i automjeteve të ndryshme Colin Furze është kthyer përsëri me një tjetër shpikje të re qesharake por edhe të rrezikshme....

15 May, 2015 Lexo më shumë

Edhe kafshët vajtojnë për humbjen e më të dashurve (Video)

Ende mendoni se kafshët nuk kanë shpirt? Më poshtë do të mund t’i shihni disa prej momenteve më emocionuese të kafshëve që nuk i keni parë ndoshta asnjëherë....

14 May, 2015 Lexo më shumë

Mjeku i propozon martesë gruas që e shpëtoi nga therja me thikë 32 herë

Një grua e cila shpëtoi mrekullisht pas therjes me thikë 32 herë nga ish-i dashuri i saj, ka marrë propozimin për martesë nga personi i cili ia shpëtoi jetën....

13 May, 2015 Lexo më shumë

Misteri i ‘Biblës së Djallit’

Bibla e Djallit është një dorëshkrim mesjetar që legjenda thotë se ishte shkruar nga vetë Luciferi....

12 May, 2015 Lexo më shumë

Pata refuzon t’i braktisë vezët e saj edhe pse foleja fillon t’i digjet

Një patë në Kanadë është duke u shëruar nga disa djegie të rënda pasi foleja e saj morri zjarr nga disa cigare të hedhura afër saj....

12 May, 2015 Lexo më shumë

Refuzoi £235 milionë për ta shitur tokën e tij

Një fermer në Angli refuzoi një ofertë prej 235 milionë sterlinash për t’i shitur tokën e tij një kompanie që kërkon të ndërtojë një qytezë të re....

12 May, 2015 Lexo më shumë

Momenti tmerrues kur dhia gëlltitet nga gjarpri gjigand

Kjo video e pabesueshme shfaqë momentin tmerrues kur një dhi e gjallë gëlltitet e tëra nga një piton (lloj gjarpri indian) masiv i gjatë 10 metra, përderisa turmat e njerëzve qëndrojnë të tërhequr për ta shikuar ngjarjen....

11 May, 2015 Lexo më shumë

A janë këto dëshmi se alienët ekzistojnë me të vërtetë?

Imazhe të reja të cilat pretendojnë se shfaqin rrëzimin e UFO-ve në Roswell, Nju Meksiko ofrojnë dëshmi ‘të pamohueshme’ të jetës aliene – të paktën sipas teoricienëve konspirativ....

9 May, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO