Fun – Lajmi.net

Aktuale

Edi Rama “sjell” këngën Fasule (Video)

Në YouTube është bërë një trend ku disa përdorues, shpesh mbledhin fjalë nga fjalimet e Obamës dhe formojnë ndonjë këngë të njohur apo të re me ato fjalë....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Selfiet nuk janë shpikje moderne, ato ekzistuan edhe më parë (Foto)

Mendoni se selfiet janë diçka e re dhe që i përkasin vetëm kohës aktuale? Shikoni fotografitë më poshtë!...

6 December, 2015 Lexo më shumë

Vogëlushit nuk i shkon aq mirë shëtitja në borë me macen (Video)

Videoja, e postuar në YouTube, tashmë ka marrë 300,000 shikime....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Keni parë portë të tillë ndonjëherë? (Video)

Kjo portë është me të vërtetë e mrekullueshme....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Nëse i bën këto gjëra je shqiptar i vërtetë

Nëse e gjeni veten në këtë listë situatash, atëherë ju jeni një shqiptar tipik....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Shikojeni se si emocionohet qeni nga kënga “Hello” e Adele (Video)

Duket se Adele ka një fuqi magjike në zërin e saj....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Si të mbështillni një dhuratë në mënyrë të përsosur? (Video)

Jemi në dhjetor dhe sigurisht se festat e fundvitit janë duke ardhur, kështu që është mirë të dini se si ta mbështillini një dhuratë shpejtë dhe mirë....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Refugjati sirian poston letër të hapur drejtuar britanikëve në Facebook (Foto)

Një refugjat sirian ka shkruar një letër publike drejtuar britanikëve, duke i falënderuar të gjithë njerëzit të cilët e ndihmuan atë për të gjetur një shtëpi të re në këtë vend....

6 December, 2015 Lexo më shumë

Ja si po zbukurohen qytetet e ndryshme nëpër botë për festat e fundvitit (Foto)

Tashmë kemi hyrë në dhjetor, dhe pavarësisht të ftohtit që ky muaj sjellë, festat e fundvitit dhe zbukurimet e bukura nëpër qytet na bëjnë të mos e vërejmë fare motin por të kënaqemi me pamjet....

5 December, 2015 Lexo më shumë

Chuck Norris shfaqet në Korçë (Foto)

Chuck Norris, aktori i njohur i filmave marcial, është parë kohët e fundit të shëtisë në rrethinat e Korçës…...

5 December, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO