Fun – Lajmi.net

Aktuale

Kafeneja shpenzon 230 mijë euro që të instalojë akuariumin në tualet

Një kafene japoneze është mbuluar në sukses - falë tualetit të çuditshëm brenda një akuariumi të madh....

17 April, 2019 Lexo më shumë

Gruaja që po lë kalimtarët t’ia presin flokët, kjo është arsyeja

Gjesti mund t'iu duket absurd, megjithatë bart në vete një mesazh të fuqishëm....

17 April, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e sotme

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. ...

17 April, 2019 Lexo më shumë

Policia gjen 44 diamante të vjedhura në prapanicën e këtij personi

Eusebio Padilla, 23 vjeç, u ndalua fillimisht nga oficerët e policisë, sepse motoçikleta e tij nuk kishte targa....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Ja sa paguhen aktorët e “Game of Thrones” për një episodë

“Game of Thrones” është në sezonin final, i cili ka pësuar mjaft ndryshime që nga fillimi i tij, e që veçanërisht vlen të theksohet reduktimi i skenave ekspliite....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Filmi ‘’Before Sunset’’, parashikues i zjarrit të Notre Dame?

Katedralja 850 vjeçare e Parisit, Notre Dame, u dogj dje si pasojë e një zjarri gjigant, që besohet të jetë shkaktuar pas renovimeve të cilat po i bëheshin ndërtesës....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Top karikaturat që u dizajnuan për nderë të djegies së katedrales ‘Notre Dame’

Nata e së hënës dhe mëngjesi i të martës, detyroi që të bëjnë karikatura të trishta karikaturistët....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Pilotja më e bukur në botë, bukurinë ia dëshmojnë këto fotografi

Një pilote është etiketuar si “më e bukura në botë” nga ndjekësit e saj, pas fotografive të publikuara në rrjetin social ‘Instagram’, gjë që shpiu edhe në popullaritetin e saj....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Fitoi 1,2 milion dollarë duke vënë bast për Tiger Woods, tha se ishte hera e parë që kishte vënë bast në sport

James Adducci nga Wisconsin kishte mbi 1 milionë arsye për të festuar fitoren e Tiger Woods në "Masters" të golfit. ...

16 April, 2019 Lexo më shumë

Gjëja që gjithmonë duhet të bëni para se të gatuani orizin, ia shton shijen atij

Rajs është një përbërës kyç në shumë nga dietat tona....

16 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO