Fuego habit me përgjigjen kur pyetet nëse e ka gjoksin më seksi Enca apo Çiljeta

Fuego foli për gjoksin e Encës dhe Çiljetës.

ShowBiz

14/10/2019 09:00

Reperi Fuego së fundmi ishte mysafir në emisionin “Mirage”, saktësisht u bë pjesë e rubrikës e cila po pëlqehet nga publiku, asaj “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Atij iu vunë përballë emra të njohur të estradës dhe ishte i ‘detyruar’ të zgjedh një për një arsye.

Kur erdhi radha te një prej pyetjeve provokative se kush nga koleget e tij e ka gjoksin më seksi, Fuego kishte për të zgjedhur mes Encës dhe Çiljetës dhe e ka dhënë përgjigjen epike.

Për ta parë intervistën e plotë ua sjellim videon në vazhdim./Lajmi.net/

YouTube player