Frosinone – Inter, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Frosinone – Inter, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Serie ASport 19:36, 14 April 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Frosinones dhe Interit.

Frosinone dhe Inter do të përballen në kuadër të javës së 32-të në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 20:30, do të zhvillohet në stadiumin “Stadio Benito Stirpe”, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Frosinone: Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Paganini, Chibsah, Cassata, Valzania, Beghetto; Pinamonti, Ciofani.

Inter:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO