Frosinone 1:3 Inter, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Frosinone 1:3 Inter, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:38, 14 April 2019
Inter u është rikthyer fitoreve në Serie A.

Inter e ka mposhtur Frosinonen në kuadër të javës së 32-të në Serie A me rezultat, 1:3.

Lojtari më i dalluar i ndeshjes ishte Mauro Icardi, që bëri një asistim, gjersa mori notën 7.6, raporton lajmi.net.

Portieri i Frosinones, Marco Sportiello, ishte lojtari më i dobët i ndeshjes, duke marrë vlerësimin, 5.9.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO