Frizurat më të “çmendura” në “EURO 2016” (FOTO)

Daily Mail i ka publikuar disa nga futbollistët me dukjen më interesante në Evropianin e Francës.

Sport

08/06/2016 15:58

Mediumi britanik, Daily Mail, i pa përzgjedhur futbollistët me pamjen më të “çmendur” në EURO 2016.

Bazë për vlerësim nga medium britanik janë marrë flokët dhe mjekrrat e futbollistëve, përcjell Lajmi.net.

Ndër ata që bien në sy më së shumti janë Paul Pogba, Aaron Ramsey, Marouane Fellaini, Joe Allen etj.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.