Frizura ‘unike’ e motrave Mustafa (Foto)

Sahide dhe Safete Mustafa te njohura is Motrat Mustafa, shumë shpesh publikojnë këngë e videoklipe të reja, duke qëndruar kështu pranë publikut që i do e ndjek me vëmendje e dashuri, shkruan “Kosovarja”.

ShowBiz

08/02/2016 08:44

Motrat Mustafa janë bërë të njohura shumë vite më parë. Paraqitjet e dikurshme i kishin shumë më ndryshe sesa këto të tanishmet. Tani, Motrat janë modernizuar e po ecin në hap me kohën, gjë që është për tu duartrokitur.

Megjithatë, edhe më përpara ato janë munduar të luajnë me pamjen, duke bërë grim e frizura të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, ato kanë një model flokësh vërtet interesant, ndër më unikët në botë.

Ne, nuk e kemi parë më herët të aplikuar tek dikush tjetër./Kosovarja/

m1_1454870779-7119139