Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Freiburg 0:1 Werder Bremen, notat e lojtarëve – kjo është nota për Rashicën

17:47 | 23 Maj 2020

Werder Bremen ka marrë një fitore të mundimshme kundër Freiburg.

Milot Rashica dhe skuadra e tij kanë marrë tri pikë në shtëpin e Freiburg, duke fituar me rezultatin 0:1, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, ylli kosovar luajti për 81 minuta por nuk arriti të linte gjurmë.

Paraqitja e tij nuk ishte as afër më të mirës që ai mund të ofrojë, kurse për këtë paraqitje, ‘Sofascore’ e vlerësoi me notën 6.7

Jiri Pavlenka, portieri i Bremen, ishte ai që u vlerësua me notën më të lartë në këtë përballje.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell të gjitha notat e lojtarëve. /Lajmi.net/