Françeska tregon që ka vuajtur nga bulimia: Thotë që burri i saj e ka shtyrë të besoj që ‘bukuria rrjedh nga brenda’

Banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Françeska ka treguar një ngjarje të rëndë që ka përjetuar në jetën e saj. Ajo ka thënë që ka qenë e bullizuar dhe ka vuajtur nga bulimia, shkruan lajmi.net. Françeska është shprehur së familja se saj nuk e dinte dhe abuzohej kur ishte në shkollë. Gjithashtu ka thënë që…

ShowBiz

23/04/2024 23:43

Banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Françeska ka treguar një ngjarje të rëndë që ka përjetuar në jetën e saj.

Ajo ka thënë që ka qenë e bullizuar dhe ka vuajtur nga bulimia, shkruan lajmi.net.

Françeska është shprehur së familja se saj nuk e dinte dhe abuzohej kur ishte në shkollë.

Gjithashtu ka thënë që për herë të parë i ka treguar bashkëshortit të saj dhe ai e ka shtyrë të besoj që bukuria rrjedh nga brenda./Lajmi.net/

YouTube player