Françeska ‘ngrit’ temperaturat, kujton paraqitjet më të ‘nxehta’ në bikini

Françeska është bërë nostalgjike për ditët e nxehta.

ShowBiz

06/06/2020 09:31

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në rrjete sociale, të cilat i ka realizuar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej tyre, ajo u shfaq e shtrirë në plazh, duke marrë rreze dielli, teksa kishte vënë në plan të parë të pasmet.

Ndërsa, në foton tjetër, bukuroshja kishte veshur vetëm në pjesën e poshtme bikini, ndërsa gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Edhe në foton e dytë, Françeska provokoi me të pasmet, ndërsa dukej në formë të mirë dhe joshëse.

Françeska Jaçe njihet për paraqitje të tilla në rrjete sociale, për të cilat komentohet shumë nga ndjekësit. /Lajmi.net/