Françeska lë pak vend për imagjinatën, pozon pa reçipeta

Françeska Jaçe ka publikuar një fotografi provokuese në rrjete sociale.

ShowBiz

11/03/2019 13:34

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën pozoi nga vetura, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë pantallona të bardhë dhe një bluzë me po të njëjtën ngjyrë, modelja mori vëmendjen me një detaj.

Ajo linte pak vend për imagjinatën me bluzën e veshur pa reçipeta, kurse mbishkrimi që i la fotos është “Senzacioni i bardhë”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu1hB8ChxIH/