Françeska e Big Brother thotë: Ta du majmunin (VIDEO)

Biondja atraktive, dikur pjesëmarrëse në versionin shqiptar të ‘Big Brother’, Françeska Jaçe, ka publikuar një tjetër video në rrjetet sociale, në të cilën sërish ngacmon.

ShowBiz

27/01/2016 23:38

Ajo shfaqet në një lokal me gotë në dorë, ndërsa në prapavijë shkon bashkëpunimi i NRG Band dhe Ghetto Geasy, “Ta du majmunin”.

Bukuroshja këndon refrenin e kësaj kënge, teksa xhiron veten me telefon.

Françeska është padyshim një prej femrave më seksi që kanë hyrë ndonjëherë në shtëpinë e ‘Big Brother’.

Edhe pas pjesëmarrjes në këtë shou real, ajo vazhdoi të ishte në qendër të mediave falë dukjes së saj dhe angazhimit në rolin e modeles. /Telegrafi