Francë – Shqipëri, bastoret tallen me kuqezinjtë (FOTO)

Ndeshjen e radhës në Evropian, Shqipëria e luan ndaj Francës më 15 qershor.

Sport

12/06/2016 09:31

Bastoret e mëdha rreth botës nuk i japin asnjë gjasë Shqipërisë për fitore ndaj Francës.

Kuota e kuqezinjve për fitore është tejet e lartë, krahasuar me atë të “Gjelave”.

Bwin ia ka vendosur koeficientin 17 për fitore, skuadrës së drejtuar nga Gianni De Biasi, ndërsa Francës 1.22.

Kuota e Shqipërisë madje shkon deri në 22.75, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.