Franca – Danimarka, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Francë – Danimarkë, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës. Ndeshja fillon në orën 17:00 dhe luhet në  “974 Stadium”. Francezët do të synojnë që t’i marrin tri pikë në mënyrë që të mos e kenë më brengën e kualifikimit, por përballë ka një kundërshtar aspak…

Sport

26/11/2022 15:56

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Francë – Danimarkë, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Ndeshja fillon në orën 17:00 dhe luhet në  “974 Stadium”.

Francezët do të synojnë që t’i marrin tri pikë në mënyrë që të mos e kenë më brengën e kualifikimit, por përballë ka një kundërshtar aspak të përshtatshëm si Danimarka.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/