Franca barazon rezultatin me një nga golat më të bukur në botëror

Është shënuar edhe goli i katërt në sfidën mes Francës dhe Argjentinës.

Sport

30/06/2018 17:19

Është Franca që ka arritur barazimin në 2:2 me një gol të bukur të mbrojtësit Pavard.

Pavard shënoi në minutën e 57’ të ndeshjes, duke shënuar një nga golat më të bukur të botërorit./Lajmi.net/