Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Fotot e fundit të Demi Rose do ju lënë pa gjumë

0:05 | 7 Prill 2020

Demi Rose nuk ka të ndalur.

Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë nga karantina.

Demi Rose ka treguar ditë më parë që është izoluar, por ajo vazhdimisht ka sjell foto nga pushimet e mëparshme.