Fotografia e ‘Melania Trump’ që po çmend rrjetin, njerëzit janë të bindur se nuk është ajo

Po qarkullon një fotografi e 'Melania Trump' e cila sipas fansave të saj nuk duket aspak si ajo.

ShowBiz

26/10/2020 09:02

Teoria e çmendur konspirative në internet ‘Fake Melania’ apo në shqip’Melania e rreme’ ka bërë bujë edhe një herë, me një fotografi të fundit duke lënë njerëzit shumë të bindur se ata përdorën një trup tjetër shkruan Yahoo Sports.

Melania shfaqet e qeshur, syze të mëdha të errëta që maskojnë pjesën më të madhe të fytyrës së saj, transmeton lajmi.net.

Fotografia e cila është realizuar me 22 tetor, tregon Donald Trump dhe Melania-n duke hipur në ‘Marine One on the South Lawn’ të Shtëpisë së Bardhë në Washington.

Ndërsa fotoja qarkulloi në internet, shumë këmbëngulën se ishin të bindur se nuk ishte Melania “e vërtetë” dhe treguan për fotot e vjetra që ata pretenduan gjithashtu se sugjeronin përdorimin e dysheve të trupit.

Një shqetësim të veçantë bën buzëqeshja e Melania-s në foto, për të cilën shumë pretenduan se nuk përputhej me buzëqeshjen e saj në fotot e tjera./Lajmi.net/