Fotografi të rralla të Dua Lipës kur ishte e vogël

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare me famë botërore.

ShowBiz

02/05/2022 10:57

Ajo është krijuese e shumë hiteve të njohura ndërkombëtarisht, shkruan lajmi.net.

Gjithashtu përtej muzikës, ajo komentohet shumë edhe për bukurinë që posedon.

Por shumë rrallë kemi pasur rastin të e shohim atë se si dukej si fëmijë.

E në disa imazhe të cilat po qarkullojnë, shihet qartë që Dua ishte e bukur qysh nga fëmijëria.

Kujtojmë se Dua Lipa sa herë që vie puna tek prejardhja e saj nuk ngurron asnjëherë të tregojë kulturat dhe karakteristikat që e bëjnë të veçantë./Lajmi.net/