Fotografi e rrallë e Alketës, kështu dukej 15 vite më parë – Lajmi.net
Fotografi e rrallë e Alketës, kështu dukej 15 vite më parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:04, 11 January 2019
Alketa Vejsiu ka hapur arkivat, duke publikuar një foto të disa viteve më parë.

Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, e cila ishte shkrepur 15 vite më parë, shkruan lajmi.net.

“15 vjet me pare…
Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem. 💋”, ka shkruar moderatorja.

Në këtë imazh, ajo shfaqet në skenë, ndërsa vërehet se nuk ka ndryshuar aspak gjithë këto vite.

Kujtojmë që Alketa Vejsiu së fundi ka qenë e angazhuar në drejtimin e spektaklit “Dance with me”, ndërsa është duket punuar rreth projekteve të reja. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO