Formula 1, ja kush do të niset i pari në Britaninë e Madhe (FOTO)

Piloti i Mercedesit, Lewis Hamilton siguroi pozitën e parë startuese para dyshes së Ferrarit, Kimi Raikkonen dhe Sebastian Vettel.

Sport

15/07/2017 15:51

Rezultatet: