Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Formacioni zyrtar i PSG ndaj Metz

20:27 | 16 Shtator 2020

Është publikuar formacioni zyrtare i Paris Saint-Germain për ndeshjen ndaj Metz.

Kampioni në fuqi i Ligue 1 vjen pas dy humbjeve radhazi në kampionat, teksa kërkon këndelljen në sfidën e sotme.

Megjithatë, Thomas Tuchel nuk llogarit në shërbimet e Neymar, Kurzawa dhe Paredes që janë të suspenduar, ndërsa Kylian Mbappe ende është duke u rikuperuar nga koronavirusi.

Ndeshja fillon në orën 21:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionin zyrtar. /Lajmi.net/