Formacioni më i shtrenjtë në botë (FOTO)

Cristiano Ronaldo nuk zë vend në formacionin më të shtrenjtë në botë të publikuar nga “CIES”.

Sport

06/12/2016 12:26

“CIES”, kompani që merret me statistika në futboll ka publikuar formacionin e përbërë nga futbollistët më të shtrenjtë në botë.

Dhe, në të nuk zë vend një yll i madh, përcjell “Lajmi.net”.

Cristiano Ronaldo nuk është në treshen e sulmit që përbëhet nga Neymar, Lionel Messi dhe Antoine Griezmann.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.