Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Formacioni me yjet që nuk do t’i shohim këtë vit në Ligën e Kampionëve

17:18 | 20 Tetor 2020

Sezoni i ri i Ligës së Kampionëve fillon sonte ( e martë).

Sot janë në orar tetë ndeshje, me PSG dhe Manchester Unitedin si ndeshjen kryesore, shkruan lajmi.net.

Dy ndeshjet e para fillojnë nga 18:55, me Dynamo Kiev që takohet me Juventusin dhe Zenitin me Club Brugge.

Tifozët këtë edicion në Ligën e Kampionëve nuk do të kenë mundësinë të shijojnë lojën e disa yjeve të futbollit.

Në mesin e këtyre yjeve është edhe Zlatan Ibrahimovic, Harry Kane dhe Gareth Bale.

‘Blic.ck’ ka bërë një formacion me yjet që nuk do t’i shohim këtë sezon në Ligën e Kampionëve, përfshirë edhe Granit Xhaka./Lajmi.net/