Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj Man Utd – Lajmi.net
Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj Man Utd
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:37, 11 February 2019
Manchester United dhe PSG do të përballen nesër ( e marte) në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Liga e Kampionëve do të rikthehet me një ndeshje spektakolare, ajo në mes të Manchester United dhe PSG-së.

‘Djajtë e Kuq’ do të jenë shumë me fat në përballjen e parë ndaj skuadrës franceze, pasi këta të fundit do të jenë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin, përcjell lajmi.net.

L’Equipe ka përpiluar një formacion të mundshëm që PSG mund të përballet me Manchester United:

Formacioni i PSG-së: Buffon – Kehrer, Silva (c), Kimpembe, Bernat – Verratti, Marquinhos – Alves, Draxler, Di Maria – Mbappe. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO