Formacioni i mundshëm i Juventusit kundër Chievos

12:07 | 17 Gusht 2018

Juventus ndeshet me Chievon të shtunën në ndeshjen e xhiros së parë të sezonit të ri në Serie A.

Juventus dhe Chievo takohen të shtunën në ndeshjen hapëse të sezonit të ri në Serie A.

“Bianconerët” me Cristiano Ronaldon fillon mbrojtjen e titullit me duelin në udhëtim te skuadra nga Verona.

“Sky Sport” ka publikuar formacionin e mundshëm të Juventusit me Ronaldon për ndeshjen ndaj Chievos, përcjell “lajmi.net”.

Juventus (4-2-3-1): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Can, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Douglas Costa; Ronaldo. /Lajmi.net/