Formacioni i javës në Euro 2016 (FOTO)

Asnjë futbollist i Shqipërisë dhe Portugalisë nuk ka zënë vend në formacionin e javës nga Euro 2016 të përzgjedhur nga “Goal.com”.

Sport

09/09/2015 12:25

Shqipëria e Portugalia nuk kanë asnjë përfaqësues në ekipin e javës të eliminatoreve për Euro 2016, të përzgjedhur nga “Goal”.

Gjermania kryeson me tre futbollistë, Jerome Boateng, Mario Gotze e Thomas Muller, kurse Italia e Turqia kanë nga dy.