Formacioni me futbollistët më të mirë të rinj në Evropian (FOTO)

UEFA e ka publikuar një formacion me lojtarët më të mirë të rinj të cilët do të luajnë në kampionatin Evropian “Francë 2016”.

Sport

08/06/2016 17:28

Shumë futbollistë të talentuar do të jenë pjesë e Evropianit të këtij viti në Francë.

Sanches, Rashford, Martial, Bellerin Coman, Sane etj, janë disa nga futbollistët e rinj që mund të shkëlqejnë në “EURO 2016”.

UEFA e ka publikuar një formacion me lojtarët e rinj më të mirë, në të cilin janë të përfshirë lojtarët e lartpërmendur./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.