Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 12:31, 12 January 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të marrë tre pikët, pasi tashmë Manchester United janë afruar në vetëm tre pikë diferencë.

West Ham në anën tjetër do të tentojë që para tifozëve të vet të bëj befasinë dhe t’i prishë planet e Unai  Emery.

Ndeshja do të fillojë në ora 13:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të skuadrave. /Lajmi.net/

Formacionet zyrtare:

West Ham:

Arsenal:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO