Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

West Ham dhe Arsenal kanë publikuar formacionet për ballafaqimin e tyre në Upton Park, në kuadër të Premierligës.

Sport

09/04/2016 12:48

West Ham: Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Antonio, Cresswell, Noble, Kouyate, Payet, Lanzini, Carroll.

Arsenal: Ospina, Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal, Elneny, Coquelin, Iwobi, Ozil, Alexis, Welbeck.