Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Wolfsburg, Rashica mungon shkaku i lëndimit

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Werder Bremen – Wolfsburg.

Sport

07/06/2020 12:31

Xhiroja e 30-të e Bundesliga gjenë përballë njëra tjetrës skuadrën e Werder dhe atë të Wolfsburg, shkruan lajmi.net.

Werder luan para tifozëve të vet, në kërkim të tri pikëve, për të mbajtur shpresat për qëndrim në Bundesliga.

Vendasit do të jenë pa Milot Rashicën, i cili mungon si pasojë e një lëndimi të lehtë. Ai nuk është as në stol.

Wolfsburg në anën tjetër, me një fitore eventuale, futet në mesin e skuadrave që garojnë në Evropë.

Ndeshja mes Werder dhe Wolfsburg luhet me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave. /Lajmi.net/

Werder:


Wolfsburg: