Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Koln – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Koln
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:39, 12 March 2018
Milot Rashica do ta nis një tjetër ndeshje nga bankina.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, është lënë në bankinë nga trajneri i Werder Bremen, për ndeshjen e fundit të kësaj xhiroje në Bundesligë kundër Koln.

Ndeshja e fundit që Rashica e ka nisur nga minuta e parë, është ajo e 3 shkurtit kundër Schalke.

Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Koln

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO