Formacionet zyrtare: Villarreal – Barcelona

Barcelona do ta ketë një tjetër test të vështirë në këtë fillim të edicionit të ri të La Ligas. Skuadra e drejtuar nga Xavi Hernandez do të ballafaqohet sot me Villarrealin në udhëtim, në kuadër të xhiros së tretë të kampionatit spanjoll, transmeton lajmi.net. Pas një barazimi dhe një fitoreje, Barça ka katër pikë, kurse…

Sport

27/08/2023 16:06

Barcelona do ta ketë një tjetër test të vështirë në këtë fillim të edicionit të ri të La Ligas.

Skuadra e drejtuar nga Xavi Hernandez do të ballafaqohet sot me Villarrealin në udhëtim, në kuadër të xhiros së tretë të kampionatit spanjoll, transmeton lajmi.net.

Pas një barazimi dhe një fitoreje, Barça ka katër pikë, kurse Villarreali ka një humbje dhe një fitore në dy ndeshjet e para.

Këto janë formacionet zyrtare të kësaj ndeshje e cila nis nga ora 17:30:

Villarreal:

Barcelona: