Formacionet zyrtare: Torino – Roma

Sport

20/05/2022 19:47

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Torinos dhe Romës.

Ndeshja e fundit e këtij stinor për ekipin e Jose Mourinhos është ndaj Torinos.

Roma ende nuk e ka siguruar një vend në Evropa Ligë për sezonin e ardhshëm, andaj i duhet fitore ndaj Torinos.

‘Romakët’ pas kësaj ndeshje do të udhëtojnë drejt Tiranës, pasi do të luajnë finalen e Konferencë Ligë ndaj Feyenoord.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45.

Torino: 

Roma: