Formacionet zyrtare të derbit Partizani – Skënderbeu

Kategoria Superiore e Shqipërisë është rikthyer në veprim pas pezullimit shkaku COVID-19.

Sport

03/06/2020 19:41

Tashmë katër ndeshje janë zhvilluar, dhe me fillim nga ora 20:00, luhet derbi i madh mes Partizanit dhe Skënderbeut.

Formacionet zyrtare:

Partizani: Hoxha, Belica, Boldor, Bitri, Trashi, Telushi, Mala, Kote, Çinari, Cara, Bardhi. Trajner: Adolfo Sormani.

Skënderbeu: Koliçi, Bregu, Daja, Dita, Elezi, Gripshi, Imami, Jashanica, Krasniqi, Pëllumbi, Pollozhani. Trajner: Ilir Daja.

/Lajmi.net/