Formacionet zyrtare: Spanjë – Bjellorusi

Spanja do të kërkojë të shënojë fitore në ndeshjen e sotme, që konsiderohet  dhe jo shumë e vështirë për ta. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të takimit.

Sport

15/11/2014 20:01

Spanja: Casillas, Pique, Ramos, Juanfran, Alba, Busquets, Koke, Cazorla, Isco, Paco Alcacer, Pedro

Në stol: Casilla, De Gea, Albiol, Bartra, Azpilicueta, Bernat, Camacho, Garcia, Nolito, Soriano, Morata, Callejon

Bjellorusia: Zhevnov, Martynovich, Politevich, Yanushkevich, Dragun, Krivets, Matveychik, Balanovich, Nekhaychik, Kalachev, Kornilenko