Formacionet zyrtare: Spal – Juventus

14:18 | 13 Prill 2019

Xhiroja e 32-të e Serie A hapet me ndeshjen Spal – Juventus.

Zonja e Vjetër po kërkon titullin e tetë radhazi në Serie A, dhe me një fitore sot kundër Spal, do të festonte.

Ndeshja mes Spal dhe Juventusit fillon nga ora 15:00.

Formacionet zyrtare:

Spal

Juventus: