Formacionet zyrtare: Spal – Juventus – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Spal – Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 14:18, 13 April 2019
Xhiroja e 32-të e Serie A hapet me ndeshjen Spal – Juventus.

Zonja e Vjetër po kërkon titullin e tetë radhazi në Serie A, dhe me një fitore sot kundër Spal, do të festonte.

Ndeshja mes Spal dhe Juventusit fillon nga ora 15:00.

Formacionet zyrtare:

Spal

Juventus:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO