Formacionet zyrtare: Shqipëri U21 – Kosovë U21

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shqipëri U21 – Kosovë U21.

Sport

13/06/2022 18:25

Në kuadër të grupmoshave U21, në Grupin G, përballen Shqipëria dhe Kosova, shkruan lajmi.net.

Fitorja është e nevojshme për të dyja kombëtaret, prandaj pritet një ndeshje interesante.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 19:30, në ‘Elbasan Arena’.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare të dy kombëtareve. /Lajmi.net/