Të Infektuar: 57.028

Të Shëruar: 50.184

Të Vdekur: 1.433

Formacionet zyrtare: Sheffield United – Arsenal

20:00 | 21 Tetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Sheffield United – Arsenal.

Arsenal do të luajë në udhëtim tek Sheffield, në kuadër të xhiros së nëntë në Premierligë, shkruan lajmi.net.

Sheffield dhe Arsenal do t’i japin fundin kësaj xhiroje, pasi të gjitha ndeshjet tjera janë luajtur më herët.

Ndeshja mes Sheffield e Arsenal do të luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Sheffield:

Arsenal: