Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Formacionet zyrtare: Salzburg – Frankfurt

17:01 | 28 Shkurt 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen RedBull Salzburg – Eintracht Frankfurt.

Salzburg dhe Frankfurt luajnë ndeshjen e kthimit, për biletën e fundit që ka mbetur për 1/16-ën e finales, shkruan lajmi.net.

Deri më tani janë mësuar të gjitha skuadrat e kualifikuara për këtë raund, kurse një vend qëndron për skuadrën që sonte kalon tutje.

Salzburg dhe Frankfurt përballen me njëra tjetrën me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/