Formacionet zyrtare: Roma – Venezia

Sport

14/05/2022 19:58

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Venezia.

Ndeshja e xhiros 37 në Seria A ka vendosur përballë Romën dhe Venezia.

Ekipi i Jose Mourinhos kanë nevojë për pikët e plota, pasi janë në ‘luftë’ për garat evropiane.

Në anën tjetër Venezia tashmë janë jashtë nga Seria A për sezonin tjetër.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45.

Roma:

Venezia: /