Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:26, 13 March 2018
Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Roma dhe Shakhtar zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Roma: Alisson, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Under, Dzeko, Perotti.

Shakhtar: 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO