Formacionet zyrtare: Roma – Porto – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Porto
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:47, 12 February 2019
Roma – Porto është ndeshja e radhës e paraparë për t’u zhvilluar sonte në Ligën e Kampionëve.

Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin ‘Olimpico’ Roma pret skuadrën e madhe portugeze, Porto.

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Porto: Casillas; Éder Militão, Felipe, Pepe, Alex Telles; Danilo, Herrera, Otávio; Fernando, Brahimi, Soares./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO