Formacionet zyrtare: Roma – Fiorentina

Roma do të kërkojë fitore ndaj Fiorentinës për të mbetur në garë për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Sport

07/04/2018 17:01

Kryeqytetasit në stadiumin e tyre, presin skuadrën nga Firenece, Fiorentina.

Ndeshja mes Romës dhe Fiorentinës fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Fiorentina: