Formacionet zyrtare: Roma – Empoli, kjo është 11-shja e parë e Ranierit pas rikthimit – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Empoli, kjo është 11-shja e parë e Ranierit pas rikthimit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:32, 11 March 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Empoli.

Claudio Ranieri ka zgjedhur 11-shën e parë të tij startuese pas rikthimit në stolin e skuadrës së Romës, shkruan lajmi.net.

Roma do të jetë nikoqire e Empolit në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 27-të në Serie A.

Vendasit konsiderohen favorit për këtë takim dhe pritet të marrin tri pikë për të mbajtur gjallë shpresat për një vend në top katërshe.

Ndeshja mes Romës dhe Empolit fillon në ora 20:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë takim. /Lajmi.net/

Roma:

Empoli: /

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO